Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
HUSKY Blander 5 telk viiele
Toode HUSKY Blander 5 telk viiele
Tootekood 053143
Tootja HUSKY (CZ)
Kasutuskirjeldus Ruumikas 4-5 inimese pere telk, mille avaras eeskojas saab hoida matkavarustust, jalgrattaid või pliiti või ka mahutada lisaks inimesi. Usaldusväärsed veekindlad lukud ja õmblused. Allosas tuulutusavad, mis tagab isegi suletud ustega hea ventilatsiooni ja takistab kondensaadi kogunemist. Sissepääsu ees putukavõrk. Ruumis sees mugavad küljetaskud. Paigaldus on lihtne ja kiire. Küljeaknad. Telgi kandekotis on lisaks taskud väikestele esemetele.
Värv Roheline-oranž telk, roheline kott.
Materjal Konstruktsioon : kahekihiline telk - sisemine telk ja pealmine kate. Väline telgi materjal:  185T polüester Rip-Stop ja polüuretaaniga kaetud, UV kaitsekihiga ja veepidavus 3000 mm/cm2. Sisemise telgi materjal:  hingav nailon 190T + putukavõrk. Põranda materjal:  190T polüester, polüuretaan kattega, veepidavus 5000 mm/cm2.
Suurus / mõõdud Mahtuvus:  5 inimest. Uksi:  3.  Maksimaalne kaal:  10,7 kg. (Täisvarustusena). Minimaalne kaal:  9,9 kg.(Võtmata mõned osad).  Telgi mõõtmed pakituna:  70 x 25 cm. Mõõtmed avatuna:laius:  240 cm , kõrgus:  160 cm , pikkus magamiskohas:  210 cm , eeskoja pikkus:  270 cm . 
Komplekti kuulub kandekott
Demo Kliki siia
Sertifikaat EN ISO 5915
Hind EUR 275.-
Vaata galeriid
<< HUSKY Bizon 4 telk HUSKY Bolen 4 telk >>