Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
MAXPEDITION Jumbo kott, ACU-digital
Artikkel MAXPEDITION Jumbo kott, ACU-digita
Tootekood 04404123
Tootja MAXPEDITION (USA)
Kasutuskirjeldus JUMBO on taktikaline kott, mis sobib nii jõustruktuuride ametnikule kui igapäevaseks kasutuseks erasektoris. Jumbo peamine sahtel on üle 38% suurem kui Fatboy'l. Peale selle on kolm väiksemat taskut, kaks küljetaskut ja üks tasku veepudelile või raadiole. Jumbo on lisaks MOLLE süsteemne ja sellele saab laiendada teisi Maxpedition tarvikuid. Võimalik kanda varjatult relva, teatud mudelitele saab juurde osta kabuuri (nt # 3501 Universal Modular kabuur).
Värv UCP (Universal Camouflage Pattern) kamuflaaž
Materjal 1050 Denier vee- ja kulumiskindel kergekaaluline ballistiline nailon-kangas. Teflon® kangas kaitseb mustuse eest ja seda on lihtne hooldada. Tugevad lukud. UTX-Duraflex nailonist pandlad, sulgemisel tekitavad vähest heli. Kolmekordse polüuretaanist kattega veekindluseks. Tugev nailonist rihm. Tugev komposiitne nailon niit (tugevam kui tavaline standartne nailon niit). Hea põrutuskaitse. Sisemised õmblused teibitud. Paracord tõmblukk (550 paracord on vastupidav, vaikne, käepärane ja kergesti vahetatav. Paracord 'i saab kasutada hästi isegi kinnastatud käega ja on hästi leitav ka pimedas).
Demo Kliki siia
Hooldus Puhastuseks mustus lihtsalt pühitakse maha niiske lapiga, mille järel lasta kuivada. Ei ole masinpestav. Ei sobi kasutada valgendit vms. vahendit.
Hind EEK 1655.-
Hind EUR 105.50
Vaata galeriid
<< Maxpedition FATBOY-S taktikaline kott MAXPEDITION Jumbo kott, Khaki >>