Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
MAXPEDITION Jumbo L.E.O kott, Must
Artikkel MAXPEDITION Jumbo L.E.O kott, Must
Tootekood 04498463
Tootja MAXPEDITION (USA)
Kasutuskirjeldus Väga populaarset Maxpedition Jumbo kotti on uuendatud, võttes arvesse sadade õiguskaitseametnike kommentaare ja ettepanekuid. Jumbo L.E.O (Law Enforcement Officer - lühendatult: õiguskaitseametnik) – on omadustelt paremini kohandatud ja mugavam variant, mille funktsionaalsus ja kvaliteet rahuldab mitte ainult ametnike, vaid tavakasutaja vajadused. Peamine osa on mugav ja mõeldud suurtele esemetele (raamat , kaamera, sülearvuti või kerge vihmajope). Välistaskus on 4-aasaga elastne vöö, kuhu saab mugavalt ja ohutult paigutada ajakirja, noa, multitööriista või kirjutusvahendeid. Küljetasku on Velcro kinnitusega ja kummipaelaga kahe M4/M16 salvele, raadiole või pooleliitrise joogipudeli jaoks. Väikesed taskud ja pealmine tasku kahekordse lukuga. Peasahtlisse on peidetud tasku püstoli jaoks (olenevalt mudelist võib vajada universaalseid Maxpedition püstoli klippe ja hoidikut) Rihmale saab paigaldada universaalselt telefoni või raadiosaatja. Ette on õmmeldud Velcro-süsteemsed tunnussiltide kohad.
Värv Must
Materjal Kott on valmistatud 800D ballistilisest nailonist, teflonist ja pealt kaitsva polüuretaanist kattega. Väga vastupidav niiskusele, rebenemisele, hõõrdumisele ja temperatuurimuutustele. YKK kvaliteetsed tõmblukud ja löögikindlad DURAFLEX kinnitusdetailid.
Suurus/mõõdud Peatasku: 23 x 20 x 8 cm. Välistasku: 18 x 17 x 4 cm
Demo Kliki siia
Hooldus Puhastuseks mustus lihtsalt pühitakse maha niiske lapiga, mille järel lasta kuivada. Ei ole masinpestav. Ei sobi kasutada valgendit vms. vahendit.
Vaata galeriid
<< MAXPEDITION Jumbo L.E.O kott, Khaki MAXPEDITION Jumbo L.E.O kott, Olive >>