Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
BELLEVILLE 700 saapad WP
Toode Belleville 700 USAF taktikaline veekindel saabas
Tootekood 024121
Tootja Belleville Shoe Manufacturing Company (USA)
Staatus U.S. ARMY FLIGHT APPROVED ; U.S. AIR FORCE FLIGHT APPROVED
Kasutuskirjeldus Belleville Shoe Manufacturing Company on tuntud jalatsite tootja mis oma toodangut projekteerinud alates aastast 1917 nii sõjalistele spetsialistidele kui ka harrastajatele. Selle ettevõtte toodang ei nõua täiendavat reklaami, sest toodab jalatseid eliidile: U. S. armee üksused, Marine Corps USMC (Belleville on väga hinnatud ka Eesti armee poolt). Mudel 700 USAF on turvaline ja sobib hästi meie kliimavööndisse. Saabas omab US Armee merejalaväe ja lennuväe tunnustust. Paelte jaoks kiirkonksud, mille tulemusena on paelte sidumine kiire ja ühtlane.
Suurus/mõõdud Kõrgus - 8” (Standard Military Height); Suurused (US): 3-16 (sh 1/2).
Materjal Full-Grain must veisenahk ja nailonriie, millele on lisatud Gore-Tex membraankude, mis muudab saapad veekindlaks ja tõrjub seestpoolt higistamisest tuleneva niiskuse. OMAHA mustust hülgav sisevooder.
Tald Vanguard® kombineeritud tald. Vibram® Sierra disain . Polüretaanist eemaldatav sisetald.
Värv Must
Demo Kliki siia
Kataloog Kliki siia
Sertifikaat ISO 9001
Hooldus Pööratud nahk: • Mustuse võib eemaldada saabastelt kasutades pehmet harja, mitte poleeritav. • Gordura® nailonist kangast võib puhastada pehme harjaga, kasutades sooja vett; mitte poleeritav. • Õhuga kuivatamine vaid looduslikult toatemperatuuril. Mustast nahast saapad: • Mustuse võib eemaldada saabastelt kasutades pehmet harja. • Mustad saapad võivad olla kergelt karvased naha välispinnal ja seepärast on kohaldatav vaid õrn poleerimine tuhmi ühtlase musta välimuse saamiseks. Liigne poleerimine võib vähendada saabaste hingavust. • Gordura® nailon kangast võib puhastada pehme harjaga, kasutades sooja vett, mitte poleeritav. • Õhuga kuivatamine vaid looduslikult toatemperatuuril.
Garantii Belleville Shoe Manufacturing Company garantii tagab, et saapad on vabad defektidest materjalil ja/või tootmisdefektidest ning vastab tööstandarditele ühe aasta jooksul alates ostu-müügi kuupäevast. Kui defekt materjalidel ja/või tootmisviga ilmneb ühe aasta jooksul, Belleville Shoe omal valikul kas remondib või asendab saapad. Vajalik on tutvuda kõigi garantiitingimustega ostu ajal.
Hind EUR 220.-
<< BELLEVILLE 650 ST saapad WP BELLEVILLE 790 kõrbesaapad WP >>