Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
BELLEVILLE 590 USMC kõrbesaapad
Toode BELLEVILLE 590 USMC kõrbesaapad
Tootekood 0241111
Tootja Belleville Shoe Manufacturing Company (USA)
Kasutuskirjeldus Kõrge hingamisomadusega sooja ilma saabas. Saabas on metallninaga ja jooksujalatsi sisuga.Belleville Shoe Manufacturing Company on tuntud jalatsite tootja mis oma toodangut projekteerinud alates aastast 1917 nii sõjalistele spetsialistidele kui ka harrastajatele. Selle ettevõtte toodang ei nõua täiendavat reklaami, sest toodab jalatseid eliidile: U. S. armee üksused, Marine Corps USMC (Belleville on väga hinnatud ka Eesti armee poolt). Mudel 550 USMC on USA mereväelaste professionaalne sooja kliima saabas, sobiv pikaks matkaks ja mägisel maastikul. Paelte kiirkonksud, mille tulemusena on paelte sidumine kiire ja ühtlane.
Suurus/mõõdud Kõrgus - 8” (Standard Military Height); Suurused (US): 3-16 (sh 1/2).
Tald Vanguard® kombineeritud tald. Vibram® Sierra disain. Polüretaanist eemaldatav sisetald.
Värv Oliiv roheline
Sertifikaat USMC CERTIFICATION NO. 150M22-000460-6-01 ; ISO 9001
Hooldus Pööratud nahk: • Mustuse võib eemaldada saabastelt kasutades pehmet harja, mitte poleeritav. • Gordura® nailonist kangast võib puhastada pehme harjaga, kasutades sooja vett; mitte poleeritav. • Õhuga kuivatamine vaid looduslikult toatemperatuuril.
Garantii Belleville Shoe Manufacturing Company garantii tagab, et saapad on vabad defektidest materjalil ja/või tootmisdefektidest ning vastab tööstandarditele ühe aasta jooksul alates ostu-müügi kuupäevast. Kui defekt materjalidel ja/või tootmisviga ilmneb ühe aasta jooksul, Belleville Shoe omal valikul kas remondib või asendab saapad. Vajalik on tutvuda kõigi garantiitingimustega ostu ajal.
Hind EUR 179.-
<< BELLEVILLE 550 ST kõrbesaapad BELLEVILLE 650 ST saapad WP >>