Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
MAGNUM EXCURSION LITE MID CT CP WPi
Toode MAGNUM EXCURSION LITE MID CT CP WPi
Tootekood 2424
Tootja HI-TEC / MAGNUM (UK)
Kasutuskirjeldus Tugev ja veekindel saabas, sobib kõigisse ilmastikutingimustesse. Multiple-Impact komposiitne mittemetallik ninaosa tugevdus.
Suurus/mõõdud EUR 37 - 50
Materjal Veekindel Ion-Mask töötlus . X-Static® antibakteriaalne vooder, ASTM standardile vastav mittemetallik komposiitne turvanina, pehme ja mugav sääre mansett, lennujaamasõbralik (mittemetallik materjalid), kergmaterjalidel tehnoloogia
Ion-Mask Unikaalse hüdrofoobse tehnoloogia aretas Durhami Ülikool Suurbritannias. ION-MASK tehnoloogia loob erinevat tüüpi pinnaga materjalidele unikaalse kaitse niiskuse ja mustuse eest (vastupidavus niiskusele 100 000 mm / cm 2 kohta). Vastavalt tehnoloogiale pannakse toode vaakumkambrisse ja töödeldakse keemiliselt plasmaga, mis tungib toodet luues mikroskoopilise kihina materjali. Samas ei muutu materjal kummiks või kileks, ehk hingab 100% ja säilitab oma muud omadused. Loetakse revolutsiooniliseks tehnoloogiaks, kuna ületab oma võimelt muud hüdrofoobsed tehnoloogiad ja tex materjalid. Erinevalt membraan-tüüpi materjalile on Ion-Mask vastupidav ja materjali sisene, ehk seda ei saa torgata või kahjustada muud moodi. Kui muud veekindlad materjalid on üldjuhul rasked, siis Ion-Mask säilitab jalatsi valmistamismaterjali kerguse. Lisaks veele hülgab ka mustuse, seda nii välispidiselt kui sisemiselt, on antibakteriaalne.
Tald Hästi haarduv, õli- ja libisemiskindel Magnum kummitald
Garantii 2 aastat
Hind EUR 99.-
Vaata galeriid
<< MAGNUM Elite Spider Recon 8.0 WP Magnum Fat kreem nahale >>