Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
MAGNUM Shield 8.0 WPi tulekindlad saapad
Toode MAGNUM Shield 8.0 WPi tule- ja löögikindlad saapad
Tootekood 041
Tootja MAGNUM / HI-TEC (UK)
Staatus Spetsialisti taktikaline saabas ekstreemolukordadesse.
Kasutuskirjeldus Soovitatav ennekõige päästeameti spetsialistidele või eridemineerijatele. Ion-MaskTM vedelaid aineid tõrjuv nano kate, mis tagab 100% veekindluse, hingavuse ja vere kaudu levivate patogeenidele vastupidavuse. Tulele vastupidavad nahk, paelad ja tald. Cambrelle® antibakteriaalne ja higi hülgav vooder, lisaks Agion® antibakteriaalne hõbedatöötlus. Ergonoomiline disain. Sobib nii meestele kui naistele. Ion-Mask tehnoloogia tõttu võib kanda ka kiulisi ja villaseid sokke (ei ummista boore).
Suurus/mõõdud EUR 35-50 ; UK: UK 3-15 Konverter
Ion-Mask Jah
Tald Terasest varbakaitsega ja põhjakaitsega (läbitungimistele ja plahvatustele vastupidav plaat) - vastab täielikult kõigile ohutusnõuetele ja pakub suurepärast kaitset ka ekstreemolukordades. Tulele vastupidav libisemiskindel välistald. M-Pact reljeefne eemaldatav sisetald koos Memory Foam vahtkonstruktsiooniga - valuvormid, mis hoiavad ortopeediliselt ja anatoomiliselt jala kuju.
Värv Must
Demo Kliki siia
Kataloog Kliki siia
Sertifikaat Testitud ja sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardile EN 20347: 2004 (tööturvalisuse jalatsid). Testitud ja sertifitseeritud vastavalt BS 7971 (kaitseriietuse ja -vahendite kasutamiseks vägivaldsetes olukordades, class2 , level3).
Hooldus Sobivad kõik -TEX hüdrofoobsetele ja hingavatele materjalidele sobilikud kaitsevahendid. Ei tohi kasutada kingaviksi ja rasvaineid.
Garantii 2 aastat
Hind EEK 2895.-
Hind EUR 185.-
Vaata galeriid
<< MAGNUM Scorpion, Must MAGNUM Sidewinder Combat Desert HPi saapad >>