Terminoloogia
 
MILITAAR- ja MATKAVARUSTUS
 
Riided
Kaitsmed
Katted
Kiivrid
Kindad ja sokid
Lisatarvikud
Prillid
Jalatsid
Lambid
Kotid
Lipud, märgid, medalid
Maskeerimistarvikud
Matkavarustus ja telgid
Noad/lõikeriistad
Peakatted
Rakmed,kabuurid, rihmad
Ronimisvahendid
Söögi- ja joogitarvikud
Suveniirid
Binoklid, optika, raadiosaatjad
Tehnika
WH
Jahitarbed
Kask
 
Küte
 

 
BELLEVILLE 390TROP troopikasaapad
Toode BELLEVILLE 390TRP taktikalised troopikasaapad
Tootekood 024101
Tootja Belleville Shoe Manufacturing Company (USA)
Staatus U.S. ARMY COMBAT APPROVED
Kasutuskirjeldus Belleville Shoe Manufacturing Company on tuntud jalatsite tootja mis oma toodangut projekteerinud alates aastast 1917 nii sõjalistele spetsialistidele kui ka harrastajatele. Selle ettevõtte toodang ei nõua täiendavat reklaami, sest toodab jalatseid eliidile: U. S. armee üksused, Marine Corps USMC (Belleville on väga hinnatud ka Eesti armee poolt). 390TROP mudel on ette nähtud kasutamiseks sooja ilmaga või troopilistes tingimustes. Vanguard® tallasüsteem.
Suurus/mõõdud Kõrgus - 8” (Standard Military Height); Suurused (US): 3, 4, 5, 6-16 (sh 1/2).
Materjal Full-Grain must veisenahk ja Gordura® nailonriie. Terasest ninakaitse - vastab ASTM F2412-05 ja F2413-05 standardile.
Tald Vanguard® kombineeritud tald. Vibram® Sierra disain. Polüretaanist eemaldatav sisetald.
Värv Must
Lisad Stiiliuuenduse tõttu saadaval veel vaid väheses koguses!
Demo Kliki siia
Kataloog Kliki siia
Sertifikaat ISO 9001
Hooldus Pööratud nahk: • Mustuse võib eemaldada saabastelt kasutades pehmet harja, mitte poleeritav. • Gordura® nailonist kangast võib puhastada pehme harjaga, kasutades sooja vett; mitte poleeritav. • Õhuga kuivatamine vaid looduslikult toatemperatuuril. Mustast nahast saapad: • Mustuse võib eemaldada saabastelt kasutades pehmet harja. • Mustad saapad võivad olla kergelt karvased naha välispinnal ja seepärast on kohaldatav vaid õrn poleerimine tuhmi ühtlase musta välimuse saamiseks. Liigne poleerimine võib vähendada saabaste hingavust. • Gordura® nailon kangast võib puhastada pehme harjaga, kasutades sooja vett, mitte poleeritav. • Õhuga kuivatamine vaid looduslikult toatemperatuuril.
Garantii Belleville Shoe Manufacturing Company garantii tagab, et saapad on vabad defektidest materjalil ja/või tootmisdefektidest ning vastab tööstandarditele ühe aasta jooksul alates ostu-müügi kuupäevast. Kui defekt materjalidel ja/või tootmisviga ilmneb ühe aasta jooksul, Belleville Shoe omal valikul kas remondib või asendab saapad. Vajalik on tutvuda kõigi garantiitingimustega ostu ajal.
Hind EEK 2695.-
Hind EUR 172.-
<< Baldas räätsad BELLEVILLE 550 ST kõrbesaapad >>